preload-image

77 numaralı yolda köprülü kavşak

77 numaralı yolda köprülü kavşak

77 numaralı yolda köprülü kavşak

Yishai Değişimi, tek bir yonca halkasına sahip bir elmas değişimidir . Route 77, Route 75 üzerinden köprüyü geçer ve ona paralel olacak şekilde kıvrılır. Route 75, Route 77’ye yer açmak için hafifçe kıvrılır.

Yol 77 Batı / Güney: Yol 75’e doğru, keskin bir viraj içeren ve bir kavşakta sona eren bir sağ çıkış vardır; burada bir trafik ışığında durmak zorunda kalmadan Yol 75 Batı’ya sağa dönebilir, Yol 75 Doğu’ya sola dönebilir veya devam edebilirsiniz. düz Yol 77 Batı / Güney’e doğru. Yol: 77 Kuzey / Doğu Sağa doğru, sola (kuzeydoğu) keskin bir viraja sahip bir çıkış var, buradan sağa (trafik ışıkları olmadan) Yol 75 Doğu’ya dönebilir, Yol 75 Batı’ya sola dönebilir veya düz devam edebilirsiniz 77 nolu yol kuzey/doğu yönünde. Yol 75 Doğu: Yol 77 Kuzey / Doğu yönünde (bir trafik ışığında durmadan) düz devam edebileceğiniz veya sağa dönebileceğiniz bir kavşak var ve ardından Yol 77 Batı / Güney yönünde Clover Loop tipi bir çıkış var. Ardından sola dönebileceğiniz veya düz devam edebileceğiniz bir kavşak var. Yol 75 Batı: Yol 77 Batı / Güney’e (bir trafik ışığında durmadan) sağa dönebileceğiniz bir kavşak ve düz devam etme seçeneği var. Ardından, Road 77 North / West yönünde sola dönebileceğiniz veya düz devam edebileceğiniz bir kavşak var.

11 Ocak 2019’da geçmişte bir kavşak olan kavşak açıldı. Köprü , proje yönetim şirketi a tarafından denetlenirken Solel Boneh tarafından inşa edildi . Epstein ve Oğulları. Kavşakta, LED aydınlatma, ışık sızıntısı olmadan, seyir yönünde kuruldu . Ayrıca, Road 77 projesinin ‘yeşil proje’ olarak tanımlanmasındaki bileşenlerden biri olan ekolojik çevreye müdahale etmeyen enerji tasarruflu aydınlatmadır.